Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Vadovauja El. paštas
1. Albina Abromavičienė  Anglų kalbos mokytoja Metodininkė   a.abromaviciene@saltiniomokykla.lt
2. Rita Aginskienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 4b r.aginskiene@saltiniomokykla.lt
3. Gileta Barakauskienė  Biologijos/gamta ir žmogus mokytoja Metodininkė 8c g.barakauskiene@saltiniomokykla.lt
4. Vitalija Barakauskienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 4a v.barakauskiene@saltiniomokykla.lt
5. Rita Barauskienė  Rusų kalbos mokytoja Metodininkė   r.barauskiene@saltiniomokykla.lt
6. Silva Bartusevičienė  Matematikos/ informacinių technologijų/ fizikos mokytoja Metodininkė 7c s.bartuseviciene@saltiniomokykla.lt
7. Aušra Čepauskienė Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 2c a.cepauskiene@saltiniomokykla.lt
8. Akvilė Daujotaitė  Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji   a.daujotaite@saltiniomokykla.lt
9. Rita Diržienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 1a r.dirziene@saltiniomokykla.lt
10. Vilma Drungėlienė Matematikos/informacinių technologijų mokytoja Metodininkė 8a v.drungeliene@saltiniomokykla.lt
11. Raimundas Elzbergas Fizinio ugdymo mokytojas Ekspertas 7b r.elzbergas@saltiniomokykla.lt
12. Daura Giedraitienė Dailės mokytoja Metodininkė   d.giedraitiene@saltiniomokykla.lt
13. Viktorija Globienė  Pradinių klasių mokytoja Mokytoja 1b v.globiene@saltiniomokykla.lt
14 Arvydas Globys Neformaliojo švietimo mokytojas Metodininkas   a.globys@saltiniomokykla.lt
15. Aida Guščikaitė  Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja   a.guscikaite@saltiniomokykla.lt
16. Lijana Ivoškienė  Anglų kalbos mokytoja Metodininkė   l.ivoskiene@saltiniomokykla.lt
17 Regina Jankauskienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Metodininkė   r.jankauskiene@saltiniomokykla.lt
18. Jonas Janušas  Istorijos mokytojas Ekspertas   j.janusas@saltiniomokykla.lt
19. Regina Kalpokienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 3d r.kalpokiene@saltiniomokykla.lt
20. Žydrūnas Kapočius  Pradinių klasių mokytojas Metodininkas 3c z.kapocius@saltiniomokykla.lt
21. Ričardas Krivickas Muzikos mokytojas Metodininkas   r.krivickas@saltiniomokykla.lt
22. Rima Krivickienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 2b r.krivickiene@saltiniomokykla.lt
23. Rita Maciuvienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Mokytoja   r.maciuviene@saltiniomokykla.lt
24. Aldona Kukulskienė  Technologijų mokytoja Metodininkė 6b a.kukulskiene@saltiniomokykla.lt
25. Ineta Kumpikevičienė Šokio mokytoja Mokytoja 6c i.kumpikeviciene@saltiniomokykla.lt
26. Raimonda Latvienė Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 2a r.latviene@saltiniomokykla.lt
27. Daina Laveckienė  Vokiečių kalbos mokytoja Metodininkė   d.laveckiene@saltiniomokykla.lt
28. Regina Malinauskienė  Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Vyresnioji 8b r.malinauskiene@saltiniomokykla.lt
29. Jolita Marcinkienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 1c j.marcinkiene@saltiniomokykla.lt
30. Giedrė Matusevičienė Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 3b g.matuseviciene@saltiniomokykla.lt
31. Leonas Miklius  Technologijų mokytojas Vyresnysis   l.miklius@saltiniomokykla.lt
32. Gintarė Norkienė Neformaliojo švietimo mokytoja Metodininkė   g.norkiene@saltiniomokykla.lt
33. Violeta Okulevičienė Chemijos mokytoja Metodininkė   v.okuleviciene@saltiniomokykla.lt
34. Vaida Plučiuvienė  Lietuvių kalbos ir literatūros, dorinio  ugdymo (etikos) mokytoja Metodininkė   v.pluciuviene@saltiniomokykla.lt
35. Meilutė Radavičienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 2d m.radaviciene@saltiniomokykla.lt
36. Renata Simonavičienė  Pradinių klasių mokytoja Metodininkė 3a r.simonaviciene@saltiniomokykla.lt
37. Jolanta Stankaitienė  Gamta ir žmogus mokytoja Metodininkė   j.stankaitiene@saltiniomokykla.lt
38. Reda Stulgytė  Matematikos mokytoja Metodininkė   r.stulgyte@saltiniomokykla.lt
39. Genutė Šantarienė Rusų kalbos mokytoja  Vyresnioji   g.santariene@saltiniomokykla.lt
40. Virginija Tamošaitienė  Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Metodininkė   v.tamosaitiene@saltiniomokykla.lt
41. Rimantas Turčinskas Neformaliojo švietimo mokytojas Metodininkas   r.turcinskas@saltiniomokykla.lt
42. Liuba Vaigauskienė Pradinių klasių mokytoja Ekspertė 4c l.vaigauskiene@saltiniomokykla.lt
43. Zuzana Vaišienė Fizikos mokytoja Metodininkė   z.vaisiene@saltiniomokykla.lt
44. Kristina Vileišienė Anglų kalbos mokytoja Metodininkė 7a k.vileisiene@saltiniomokykla.lt
45. Neringa Viršilienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Metodininkė 5c n.virsiliene@saltiniomokykla.lt
46. Mindaugas Zybartas Fizinio ugdymo mokytojas Ekspertas 5b m.zybartas@saltiniomokykla.lt
47. Ilona Zybartė  Pradinių klasių mokytoja Vyresnioji 1d i.zybarte@saltiniomokykla.lt
48. Arnas Zmitra Istorijos mokytojas  Vyresnysis    a.zmitra@saltiniomokykla.lt
49. Linutė Žurkauskienė Geografijos mokytoja Metodininkė 6a l.zurkauskiene@saltiniomokykla.lt

 

Atnaujinta: 2020-11-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.50 - 09.35
  • 3. 09.40 - 10.25
  • 4. 10.30 - 11.15
  • 5. 11.20 - 12.05
  • 6. 12.10 - 12.55
  • 7. 13.00 - 13.45
  • 8. 13.50 - 14.35
  • 9. 14.40 - 15.25
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.