Pasiekimai

Mūsų pasiekimai 2020-2021 metais

Konkurso, olimpiados, varžybų, kitų pasiekimų pavadinimas

Mokinys, komanda

Paruošė

Rajone

Zonoje

Respublikoje

MATEMATINIS, GAMTAMOKSLINIS, SOCIALINIS UGDYMAS (AKADEMINIAI PASIEKIMAI)

Matematikos olimpiada, 5-8 klasių mokiniams, rajono etapas

A. Barauskas

J. Čeplinskas

D. Jokubauskaitė

I. Lupeikytė

A. Bartusevičiūtė 

G. Bražaitė

V. Bartusevičius

S. Tamkutė

V. Drungėlienė

R. Stulgytė

S. Bartusevičienė

S. Bartusevičienė

S. Bartusevičienė

R. Stulgytė

V. Drungėlienė

V. Drungėlienė

I vieta

II vieta

II vieta

III vieta

I vieta

I vieta

II vieta

III vieta

   
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 kl. mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“ Gunda Bražaitė Reda Stulgytė I vieta    
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 kl. mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“ 7-8 klasių mokinių komanda Silva Bartusevičienė ir Reda Stulgytė I vieta    

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas ,,Pirmyn į praeitį”

7-8 klasių I-oji komanda

Jonas Janušas ir Arnas Zmitra

 

 

II vieta

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas ,,Pirmyn į praeitį”

7-8 klasių II-oji komanda

Jonas Janušas

 

 

III vieta

KALBINIS UGDYMAS

Lietuvių kalbos olimpiada 5-8 klasių mokiniams, rajono etapas

Deimantė Jokubauskytė

Eva Kunciūtė

Gunda Bražaitė 

V. Plučiuvienė

N. Viršilienė

V. Tamošaitienė

II vieta

III vieta

II vieta

   
Rajoninė anglų kalbos olimpiada 7 kl. mokiniams   Justė Trakinskaitė L. Ivoškienė I vieta    
Rajoninis konkursas ,,Raštingiausias moksleivis 2021''

A. Barauskas

G. Petravičiūtė

I. Lupeikytė

E. Rauličkytė

J. Radzevičiūtė

E. Kunciūtė

V. Plučiuvienė

V. Tamošaitienė

V. Plučiuvienė

R. Jankauskienė

N. Viršilienė

N. Viršilienė

II vieta

III vieta

I vieta

II vieta

II vieta

III vieta

 

 

Respublikinis rašinių konkursas „Deimančiukai“, skirtas Vaižganto metams paminėti

Livija Lupeikytė,

Meida Reklaitytė

Vaida Plučiuvienė

 

 

 

II vieta

III vieta

Respublikinis miniatiūrų konkursas „Žmogus gamtoje ir gamta žmoguje“

Meida Reklaitytė,

Eglė Norkutė

Vaida Plučiuvienė

 

 

 

II vieta

III vieta

FIZINIS UGDYMAS

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės šachmatų varžybos

1-4 klasių mokinių komanda

Arvydas Globys

I vieta

 

20 vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės stalo teniso varžybos

5-8 klasių

mergaičių komanda

Arvydas Globys

I vieta

III vieta

 

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės stalo teniso varžybos

7-8 klasių berniukų komanda

Arvydas Globys

I vieta

IV vieta

 

MENINIS, TECHNOLOGINIS UGDYMAS

XIX Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Elzė Saulė Mažeikaitė

Ričardas Krivickas

II vieta

 

 

PRIEŠMOKYKLINIS, PRADINIS UGDYMAS

Matematikos olimpiada 3-4 klasių mokiniams

G. Navickaitė 

G. Bartusevičius

G. Vasiliauskas  

G. Matusevičienė

V. Barakauskienė 

R. Aginskienė  

II vieta

I vieta

II vieta

   

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Ieva Augustanavičiūtė

Jolita Marcinkienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Atvirukas Lietuvai“

Kamilė Ačaitė

Giedrė Matusevičienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Eva Pociūtė

Giedrė Matusevičienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Velykinis atvirukas”

Jorestas Stoškus

Giedrė Matusevičienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualaus advento/Kalėdų vainikų konkurso „Keturių žvakių pasaka“

Barbora Tautvydaitė

Rita Aginskienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualus advento/Kalėdų vainikų konkursas ,,Keturių žvakių pasaka”

Ignas Sebeckas

Rima Krivickienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Velykinis atvirukas”

Marijonas Norkus

Rita Diržienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Karolina Tiškutė

Rita Diržienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualus advento/Kalėdų vainikų konkursas ,,Keturių žvakių pasaka”

Gustas Korzikas

Rita Diržienė

Laureatas

 

 

Respubliklikinis priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių virtualus piešinių konkursas „Žiemos magija“

Austė Martinavičiūtė, Dominykas Dapkus

Rita Diržienė

Laureatai

 

 

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“

Marijonas Norkus

Rita Diržienė

Laureatas

 

 

Edukacinis konkursas „Olympis 2020-Rudens sesija“

Luka Laurynė

Liepa Balserytė

Rita Diržienė

I laipsnio diplomas ir medalis

I laipsnio diplomas

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualus advento/Kalėdų vainikų konkursas ,,Keturių žvakių pasaka”

Nikita Poplavskiy

Meilė Radavičienė

Laureatas

 

 

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“

Naidas Veryga

Meilė Radavičienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Akvilina Savickaitė

Meilė Radavičienė

Laureatė

 

 

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“

Izabelė Mockevičiūtė,

Dominykas Šilva

Meilė Radavičienė

 

 

 

I vieta

II vieta

Respublikinis 1-4 klasių mokinių piešimo  konkursas ,,Aš - mažasis olimpietis”

Vytautė Kantautaitė

Liuba Vaigauskienė

 

 

III vieta

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas ,,Augu su pasaka”

Ugnius Mažeikis

Tolvydė Liutvinaitė

Liuba Vaigauskienė

Viktorija Globienė

 

 

Laureatas

Lauretė

Raseinių rajono mokinių, mokytojų ir tėvų kūrybinių darbų konkursas ,,Mokykla namuose: atradimai ir iššūkiai”

Miglė Šebelskytė,

Ugnius Mažeikis,

Matas Pranaitis

Liuba Vaigauskienė

Laureatai

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų  konkursas ,,Velykinis atvirukas”

Ema Kavaliauskaitė

Liuba Vaigauskienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Vytautė Kantautaitė

Liuba Vaigauskienė

Laureatė

 

 

Respublikinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas ,,Bebras” (2020)

Armandas Dizeris,

Ugnius Mažeikis,

Viktoras Girdžius

Liuba Vaigauskienė

I vieta

II vieta

III vieta

 

18 vieta

39 vieta

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Velykinis atvirukas”

Toma Visockytė

Aušra Čepauskienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Luka Tamaliūnaitė

Aušra Čepauskienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualaus advento/Kalėdų vainikų konkurso „Keturių žvakių pasaka“

Eigirdas Vaišvila

Aušra Čepauskienė

Laureatas

 

 

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
2. 08.50 - 09.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.50 - 09.35
  • 3. 09.40 - 10.25
  • 4. 10.30 - 11.15
  • 5. 11.20 - 12.05
  • 6. 12.10 - 12.55
  • 7. 13.00 - 13.45
  • 8. 13.50 - 14.35
  • 9. 14.40 - 15.25