Pasiekimai

Mūsų pasiekimai 2019-2020 mokslo metai

Konkurso, olimpiados, varžybų, kitų pasiekimų pavadinimas

Mokinys, komanda

Paruošė

Rajone

Zonoje

Respublikoje

MATEMATINIS, GAMTAMOKSLINIS, SOCIALINIS UGDYMAS (AKADEMINIAI PASIEKIMAI)

Respublikinė matematikos olimpiada ,,Šaltinėlio'' taurei laimėti

 

Rinktinė komanda

Tiksliųjų mokslų mokytojos

 

 

IV vieta

Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono  bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“

I komanda;

II komanda

Jonas Janušas

 

 

Arnas Zmitra

 

II vieta;

 

 

III vieta

 

 

KALBINIS UGDYMAS

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas ,,Augu su pasaka”

Ugnius Mažeikis, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

 

 

Lauretas

FIZINIS UGDYMAS

Raseinių rajono mokyklų žaidynių mokinių šachmatų varžybos

 

1-4 klasių rinktinė komanda

Arvydas Globys

I vieta

 

 

Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2006 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybos

 

Rinktinė komanda

Mindaugas Zybartas

I vieta

 

 

Mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) zoninės futbolo 5X5 varžybos

 

Rinktinė komanda

Mindaugas Zybartas

II vieta

 

 

Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2005 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybos,

Rinktinė komanda,

Mindaugas Zybartas

I vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2007 m. ir jaun.) Kvadrato zoninės varžybos 

5-6 klasių mergaičių 

komanda

Mindaugas Zybartas

 

II vieta

 

Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2007 m. ir jaun.) Kvadrato rajoninės varžybos 

5-6 klasių mergaičių

komanda

Mindaugas Zybartas

I vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2007 m. ir jaun.) Kvadrato rajoninės varžybos

 

5-6 klasių berniukų komanda

Mindaugas Zybartas

III vieta

 

 

Raseinių rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2009 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs’’ varžybos

 

Rinktinė 3-4 klasių komanda

Žydrūnas Kapočius

II vieta

 

 

Raseinių rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2009 m. ir jaun.) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs’’ varžybos

 

Rinktinė 3-4 klasių komanda

Žydrūnas Kapočius

I vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių (gim. 2009 m. ir jaun.) zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs’’ varžybos

 

Rinktinė 3-4 klasių komanda

Žydrūnas Kapočius

III vieta

 

 

Lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo 2019''

Mergaičių  komanda

Mindaugas Zybartas

I vieta

 

 

Lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo 2019''

Berniukų  komanda

Mindaugas Zybartas

II vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio rajoninės varžybos

Berniukų komanda

Raimundas Elzbergas

I vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio rajoninės varžybos

Mergaičių komanda

Raimundas Elzbergas

II vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono rajoninės varžybos

Mergaičių komanda

Raimundas Elzbergas

I, II, III vietos

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso rajoninės varžybos

Mergaičių komanda

Arvydas Globys

I vieta

III vieta

 

Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso rajoninės varžybos

Berniukų komanda

Arvydas Globys

I vieta

IV vieta

 

Lietuvos mokyklų žaidynių  ( gim.2007 m. ir jaunesnių) ,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs’’ varžybos

5-6 klasių mišri

komanda

Mindaugas Zybartas

Raimundas Elzbergas

I vieta

III vieta

 

Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos

Mergaičių komanda

Mindaugas Zybartas

III vieta

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos

Berniukų

komanda

Mindaugas Zybartas

III vieta

 

 

MENINIS, TECHNOLOGINIS UGDYMAS

Fotografijos konkurso “Mane sužavėjęs augalas”

Livija Lupeikytė 8c kl.

Rasa Tytmonaitė

 

 

III  vieta

Respublikinio piešinių konkurso “Aš piešiu vandenį” rajono etapas

Medėja Vaitkevičiūtė 5a kl.

Rasa Tytmonaitė

II vieta

 

 

Respublikinio piešinių konkurso “Aš piešiu vandenį” rajono etapas

Domantas Kvietkus 7a kl.

Rasa Tytmonaitė

II vieta

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių  integruoto dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursas „Rudens nuotaikos“

Korolina Taučaitė 6b kl. Jonė Gadliauskaitė 6b kl.

Rasa Tytmonaitė

II vieta (5- 6 kl. amžiaus grupėje)

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių  integruoto dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursas „Rudens nuotaikos“

Viltė Žakaitytė  6b kl.

Rasa Tytmonaitė

I vieta (5- 6 kl. amžiaus grupėje)

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių  integruoto dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursas „Rudens nuotaikos“

Vytautė Beinoriūtė  7b kl. Žemyna Žakaitytė 6c kl.

Rasa Tytmonaitė

II vieta (7- 8 kl. amžiaus grupėje)

 

 

 

 

 

Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų konkursas

Toma Visockytė

1c kl.

Aušra Čepauskienė

Laureatė

 

 

Piešinių konkursas „Žemė – mūsų namai“, skirtas Žemės dienai paminėti

Vytautė Kantautaitė, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų konkursas

Ema Kavaliauskaitė, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

Laureatė

 

 

Piešinių konkursas „Žemė – mūsų namai“, skirtas Žemės dienai paminėti

Luka Tamaliūnaitė

1c kl.

Aušra Čepauskienė

Laureatė

 

 

 

 

 

 

Raseinių bendrojo ugdymo įstaigų PUG ir 1-4 klasių mokinių Advento/Kalėdų vainikų konkursas ,,Keturių žvakių pasaka”

Ugnius Mažeikis, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono mokytojų, mokinių ir tėvų kūrybinių darbų konkursas ,,Mokykla namuose: atradimai ir iššūkiai”

Ugnius Mažeikis, Matas Pranaitis, Miglė Šebelskytė 3 klasė

Liuba Vaigauskienė

Laureatai

 

 

Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Aš - mažasis olimpietis”

Vytautė Kantautaitė, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

 

 

Laureatė

Pasaulio lietuvių priešmokyklinio ugdymo vaikų ir bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių  konkursas ,,2020 metų anūkėlių kalendorius”

Urtė Gylytė, Augustė Vaidotaitė, 3c klasė

Liuba Vaigauskienė

 

 

Laureatės

Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių velykinių atvirukų virtualus konkursas

Jorestas Stoškus, 2b klasė

 

Giedrė Matusevičienė

Laureatas

 

 

Raseinių rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai“

Eva Pociūtė, 2b klasė

 

Giedrė Matusevičienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų konkursas ,,Atvirukas Lietuvai“

Kamilė Ačaitė, 2b klasė

 

Giedrė Matusevičienė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių advento/kalėdų vainikų konkursas „Keturių žvakių pasaka“

Elzė Lukoševičiūtė, 2b klasė

Giedrė Matusevičienė

Laureatė

 

 

Pasaulio lietuvių priešmokyklinio ugdymo vaikų ir bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „2020 metų Anūkėlių kalendorius“

Augustė Danieliūtė, 2b klasė

Giedrė Matusevičienė

 

 

Laureatė

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.50 - 09.35
  • 3. 09.40 - 10.25
  • 4. 10.30 - 11.15
  • 5. 11.20 - 12.05
  • 6. 12.10 - 12.55
  • 7. 13.00 - 13.45
  • 8. 13.50 - 14.35
  • 9. 14.40 - 15.25
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.