Pagrindinis ugdymas

Pagrindinio ugdymo mokytojai

Kabineto/patalpos
Nr.

Kabineto vadovas/ė

Kabineto/patalpos pavadinimas

I aukštas

7

Aušra Gudžiūnienė Logopedė

9

Aldona Kukulskienė Technologijų kabinetas

11

Beata Vaičekauskienė

Socialinė pedagogė

12

Ina Balčaitytė

Psichologė

13

Regina Jankauskienė

Muziejus

14

Leonas Miklius

Medžio dirbtuvės

16

Vilma Aleksienė

Specialioji pedagogė

23

Arvydas Globys, Raimundas Elzbergas, Mindaugas Zybartas

Sporto salė

27 Audronė Bliskienė

Sveikatos kabinetas

28 Arvydas Globys, Raimundas Elzbergas, Mindaugas Zybartas Fizinio ugdymo mokytojai

II aukštas

40

Albina Abromavičienė

Anglų kalbos kabinetas

41

Kristina Vileišienė

Anglų  kalbos kabinetas

42

Lijana Ivoškienė

Anglų kalbos kabinetas

43

Jolanta Ačienė

Anglų kalbos kabinetas

44

Vaida Plučiuvienė

Lietuvių kalbos kabinetas

45

Neringa Viršilienė

Lietuvių kalbos kabinetas

46

Virginija Tamošaitienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

47

Regina Jankauskienė

Lietuvių kalbos kabinetas

49

Violeta Okulevičienė

Chemijos kabinetas

50

Vilma Drungėlienė

Informacinių technologijų kabinetas

51 Vilma Gricienė

Biblioteka - skaitykla

58

Rimantas Turčinskas

Aktų salė

59

Ričardas Krivickas

Muzikos kabinetas

III aukštas

71

Reda Stulgytė

Matematikos kabinetas

72 Rita Barauskienė Rusų kalbos kabinetas

73

Janina Dubinskienė

Rusų kalbos kabinetas

74

Regina Malinauskienė

Tikybos kabinetas

75

Jonas Janušas

Istorijos kabinetas

77

Linutė Žurkauskienė

Geografijos kabinetas

79

Daura Giedraitienė

Dailės kabinetas

81

Silva Bartusevičienė

Fizikos kabinetas

82

Silva Bartusevičienė

Informacinių technologijų kabinetas

83

Gileta Barakauskienė

Biologijos kabinetas

 

Atnaujinta: 2022-06-07
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
9. 15.30 - 16.15
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 11.50 - 12.35
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.40 - 15.25
  • 9. 15.30 - 16.15