Klimato kaitos savaitė 2022 m.

• Paskelbta: 2022-11-09
  • Kategorija: Renginiai

Per visas dalykų pamokas buvo organizuojamos veiklos, susijusias su popieriaus taupymu, siekiant išsaugoti medžius ir parodyti jų reikšmę planetai.

Rašomi rašiniai „Medžio autobiografija“, „Medžio CV“; sprendžiami uždaviniai apie medienos sunaudojamą popieriaus gamyboje; lietuvių ir užsienio kalbomis peržiūrėti, aptarti filmai apie klimato kaitą, atliktos įvairios užduotys; aktyviai diskutuota, kaip taupyti popierių (popierinius rankšluosčius, tualetinį popierių, sąsiuvinius); atliktos kūrybinės užduotys, kaip pasigaminti popierių iš makulatūros ir padaryti paveikslus, kurie tokie pat nuostabūs, kaip pagaminti ir iš gamtinės medžiagos; mankštintasi kaštonų alėjoje.

Klimato kaitos svaitės veiklose mūsų mokiniai buvo kviečiami susimąstyti, kaip kiekvienas žmogus gali prisidėti prie klimato kaitos padarinių mažinimo.

Gileta Barakauskienė, biologijos mokytoja