Tradicinis futbolo turnyras ,,Šaltinėlio“ taurei laimėti

• Paskelbta: 2022-05-23
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 18 d. vyko tradicinis Raseinių Šaltinio progimnazijos futbolo turnyras ,,Šaltinėlio‘‘ taurei laimėti, kuriame dalyvavo komandos iš Tauragės, Panevėžio ,,Šaltinio‘‘ progimnazijų ir Alytaus Šaltinių progimnazijos. Po įnirtingų kovų komandos draugiškai pasidalino titulus: ketvirti liko Alytaus šaltiniečiai,  trečiąją vietą užėmė mūsų mokyklos komanda, antri – svečiai iš Tauragės, o nugalėtojais tapo Panevėžio ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos komanda. Komandos buvo apdovanotos sporto klubo ,,Šaltinėlis‘‘ taurėmis, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir Raseinių Šaltinio progimnazijos saldžiomis dovanomis - tortais. Kiekvienos komandos geriausiems žaidėjams buvo įteikti asmeniniai prizai.
Stadiono atidarymo proga vyko ir Netradicinių sporto rungčių diena 5-8 klasių mokiniams. Mokiniai dalyvavo virvės traukime, žaidė kvadratą su gimnastikos kamuoliu, tinklinį kitaip, rungtyniavo estafečių varžybose bei diskgolfo ir smiginio varžybose. Geriausiai sekėsi 5c, 6b, 7b, 8a klasių mokinių komandoms. Sportines varžybas organizavo fizinio ugdymo mokytojai: Mindaugas Zybartas, Raimundas Elzbergas, Arvydas Globys.