Misija, vizija, filosofija

Šaltinio progimnazijos vertybės:

• Sveikata (fizinė ir dvasinė sveikata)
  • Šeimos saugumas (rūpinimasis mylimais žmonėmis)
  • Vidinė harmonija (be vidinių konfliktų)
  • Gabumai (kompetencija, efektyvumas)
  • Atsakingumas (patikimumas)

Misija

Aukštos kvalifikacijos mokytojų kolektyvas teikia priešmokyklinį ugdymą, pradinį, iki 2014 m. pagrindinį, o vėliau pagrindinio ugdymo I pakopos ugdymą.

Mokykla išsiskiria sportine, aplinkosaugine veikla, bendradarbiavimu su užsienio valstybių mokyklomis, mokiniams sudaromos galimybės mokytis verslumo ir ekonomikos pagrindų. Dalyvaudami tarptautiniuose projektuose ir konkursuose, mokiniai integruojasi į bendraeuropinę visuomenę, išlaisvina kūrybiškumą, mokosi gyventi kintančioje aplinkoje.

Tai mokykla, kurioje lengva bendrauti bei malonu mokytis.

Vizija

Mūsų mokykla – tai progimnazija, ugdanti asmenybę vaikystės iki paauglystės laikotarpiu.
Saugioje, modernioje ir estetiškoje aplinkoje aukštos kompetencijos mokytojai suteikia žinių, ugdo gebėjimus, atsižvelgdami į kiekvieno vaiko poreikius ir galimybes.
Tolerantiški bendruomenės narių santykiai leidžia pastebėti ir įvertinti visus ir kiekvieną.
Yra plačios galimybės ugdytinių saviraiškai.
Mokyklai vadovauja kompetentingi vadovai.

Filosofija

„Mokykla nėra pasirengimas gyvenimui, o pats gyvenimas“ J. Dewey.

Tik žymiai intensyvesnis ir sudėtingesnis bendravimo, kūrybos, augimo ir auginimo prasme.
Kad jaunas žmogus laimingai gyventų augindamas ir kurdamas save, labai svarbu, kad jis būtų sveikas, saugus savo šeimoje.
Padėti augti ir kurtis jaunai asmenybei gali tik žmogus sąžiningas, harmoningas savo vidumi įžvelgiantis ir padedantis prasmingai panaudoti kartais giliai po pralaimėjimo griuvėsiais pasislėpusius gabumus.

Atnaujinta: 2024-02-26
Iki vasaros (1-4 kl.) atostogų liko