Pasiekimai

Mūsų pasiekimai 2022-2023 metais

Konkurso, olimpiados, varžybų, kitų pasiekimų pavadinimas

Mokinys, komanda                               

Paruošė                          

Rajone

Zonoje    

Respublikoje

MATEMATINIS, GAMTAMOKSLINIS, SOCIALINIS UGDYMAS (AKADEMINIAI PASIEKIMAI)

Matematikos olimpiada, 5-8 klasių mokiniams, rajono etapas

Kostas Elzbergas, 5 kl.        

Vilma Drungėlienė, mokytoja metodininkė  

I vieta

   

Bartusevičius, 6 kl.              

Vilma Drungėlienė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Matas Navakauskas, 6 kl.

Reda Stulgytė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

 Justinas Čeplinskas, 8 kl.    

Reda Stulgytė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Jokūbas Beresnevičius, 5 kl.

Silva Bartusevičienė, mokytoja metodininkė

II vieta

   

Dominykas Tamavičius, 8 kl.                    

Reda Stulgytė, mokytoja metodininkė

II vieta

   

Adrija Šilvaitė, 7 kl.              

Silva Bartusevičienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   

Adrija Petrokaitė, 5 kl.         

Silva Bartusevičienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   
Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų biologijos 7-8 kl. mokinių olimpiada

Arminas Barauskas, 7 kl.      

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Elzė Rauličkytė, 8 kl.

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Matas Žemkauskas, 6 kl.

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

II vieta

   

Jokūbas Beresnevičius, 5 kl. 

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   

Jonas Černiauskas, 6 kl.

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   

Aistė Vasiliauskaitė, 7 kl.    

Gileta Barakauskienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   

Respublikinė geografijos olimpiada 7-8 klasių mokiniams

Elzė Rauličkytė, 8a kl. L. Žurkauskienė, mokytoja metodininkė Finalinio turo nugalėtoja     

KALBINIS UGDYMAS

Lietuvių kalbos olimpiada 5-8 klasių mokiniams, rajono etapas          
Rajoninė anglų kalbos olimpiada 7-8 kl. mokiniams  

Arminas Barauskas, 7 kl.      

Lijana Ivoškienė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Greta Etnerytė, 7 kl.

Albina Abromavičienė, mokytoja metodininkė

III vieta

   

FIZINIS UGDYMAS

MENINIS, TECHNOLOGINIS UGDYMAS

XX Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

Aistė Vasiliauskaitė, 7 kl.    

Ričardas Krivickas, mokytojas metodininkas

II vieta

 

 

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų technologijų olimpiada 7-8 kl.

Erikas Sunolaitis, 8 kl.         

Leonas Miklius,                   vyresnysis mokytojas     

III vieta

   

PRIEŠMOKYKLINIS, PRADINIS UGDYMAS

Matematikos olimpiada 3-4 klasių mokiniams

Dominykas Šilva, 4 kl.

Meilutė Radavičienė, mokytoja metodininkė

I vieta

   

Augustas Daudoravičius, 3 kl.

Jolita Marcinkienė, mokytoja metodininkė

II vieta

   

Raseinių rajono lietuvių kalbos olimpiada 4 klasių mokiniams

Justas Jocius, 4 kl.               

Rima Krivickienė, mokytoja metodininkė  

III vieta

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Atvirukas Lietuvai“

Eva Mažintaitė, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

Laureatė

 

 

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai”

Žemyna Marcinkutė, 1 kl.

Giedrė Matusevičienė, mokytoja metodininkė

Laureatė

 

 

Estera Teišerskaitė, 1 kl.

Renata Simanavičienė, mokytoja metodininkė

Laureatė

   

Ieva Steckytė, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

Laureatė

   

Pijus Verpetinskas, 2 kl.

Saulė Tiškuvienė, mokytoja metodininkė

Laureatas

   

Aristėja Višniauskaitė, 3 kl.

Rita Diržienė, mokytoja metodininkė

Laureatė

   

Smiltė Globytė, 3 kl.

Jolita Marcinkienė, mokytoja metodininkė

Laureatė

   

Kristupas Kundrotas, 4 kl.

Raimonda Latvienė, mokytoja metodininkė

Laureatas

   

Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių virtualaus advento/Kalėdų vainikų konkurso „Keturių žvakių pasaka“

Matas Urniežius, PUG

 

Rita Maciuvienė, mokytoja

 

Laureatas

 

 

Alina Šubina, 1 kl.

Žydrūnas Kapočius, mokytojas metodininkas

Laureatė

   

Ugnė Pociūtė, 1 kl.

Renata Simonavičienė, mokytoja metodininkė

Laureatė

   

Ugnius Budraitis, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

Laureatas

   

Austėja Elzbergaitė, 3 kl.

Viktorija Globienė, mokytoja

Laureatė

   

Deimantas Pocius, 3 kl.

Viktorija Globienė, mokytoja

Laureatas

   

Eigirdas Vaišvila, 4 kl.

Aušra Čepauskienė, mokytoja metodininkė

Laureatas

   
1-8 klasių mokinių respublikinis skaitmeninių piešinių konkursas ,,Interneto trolis”

Natas Masiulis, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

 

 

Laureatas

Tarptautinis piešinių konkursas „Žirgas vaikų literatūroje”

Gailė Norkutė, 2 kl.

 

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

 

 

Laureatė

Smiltė Petrošiūtė, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

 

  Laureatė

Raseinių rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”

Jokūbas Juška Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė Laureatas

 

 

Eglė Juodytė Žydrūnas Kapočius, mokytojas metodininkas Laureatė    
Monika Budzinauskaitė Ilona Zybartė, mokytoja metodininkė Laureatė    
Tarptautinis pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, vaikuti, dovanoju“, skirtas poeto Anzelmo Matučio 100-osioms gimimo metinėms paminėti

Jokūbas Juška, 2 kl.

Liuba Vaigauskienė, mokytoja ekspertė

 

 

Nominacijos laimėtojas

Respublikos bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualus piešinių konkursas „Kaukėtos Užgavėnės“

M. Griciūtė, 1 kl.

G. Matusevičienė

 

   Laureatas
Raseinių rajono ugdymo įstaigų skirtingų gebėjimų vaikų/mokinių meninio skaitymo konkurse „Vaikystės žodžiai“  A. Šidlauskas, PUG R. Maciuvienė Laureatas    

Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas ,,Augu su pasaka”

Urtė Stankutė, 3 kl.

Ilona Zybartė, mokytoja metodininkė

   

Laureatė

Kristupas Kundrotas, 4 kl.

Raimonda Latvienė, mokytoja metodininkė

   

Laureatas

Nikita Paplovskij, 4 kl.

Meilutė Radavičienė, mokytoja metodininkė

   

Laureatas

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.50 – 09.35
  • 3. 09.45 – 10.30
  • 4. 10.40 – 11.25
  • 5. 11.50 – 12.35
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-8 kl.) atostogų liko

Atostogos!