Mokyklos naujienos

Sveiki, net ir leidžiant laiką namuose, būtina judėti, sportuoti bei vaikščioti. Ypatingai – mokyklinio amžiaus vaikams, daug laiko praleidžiantiems sėdimoje pozicijoje. Dėl šios priežasties, norėdama paskatinti likti ir judėti namuose, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15" komanda sukūrė galimybę mokykloms bei klasėms organizuoti interaktyvius, privačius naminių žingsnių iššūkius.

Instrukcijas mokiniams
Instrukcija mokytojams

LRT TELEVIZIJA nuo šios savaitės pradeda rodyti laidą „LRT pamokėlės“, skirtą ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių moksleiviams. Projekto organizatoriai – visuomeninis transliuotojas LRT, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Kultūros ministerija. Iniciatyvos globėja – Diana Nausėdienė.

Mokymasis iš namų naudojant technologijas tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to greit visi prisitaikysime. Bet atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti.

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.

Ypač greitas namų internetas - 30 dienų nemokamai

Šis mūsų gyvenimo tarpsnis bus virtualus kaip niekada iki šiol, todėl greitas, itin kokybiškas ir patikimas internetas – būtinybė. Ne tik mokantis ir dirbant, bet ir bendraujant su artimaisiais, draugais ar ilsintis.

Internetas mokiniams

Vitalijus Lisovskis, Telia vadovas

Nuotolinio ugdymo organizavimo aprašas

Ugdymo procesas dėl koronaviruso

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 30 d. (įskaitytinai) ugdymo procesas Raseinių Šaltinio progimnazijoje nevyksta dėl koronaviruso (COVID-19).

Progimnazijos darbuotojai dirba nuotoliniu būdu.

Iškilus būtinybei – rašykite el. paštu saltinis@raseiniai.lt arba skambinkite mobiliuoju telefonu (8 678) 81 301 (direktorius)  arba (8 678) 81 305 (ūkvedys)

Šaltinio progimnazijos direktorė V. Zubrickienė

Šaltinio progimnazija pelnė eTwinning mokyklos vardą!

Šaltinio progimnazijai yra suteiktas eTwinning mokyklos vardas 2020-2021 metams, už kompetentingą, iniciatyvų ir darnų mokytojų ir jų mokinių komandinį darbą, vykdant eTwinning projektus.

Anglų kalbos mokytoja A. Abromavičienė

Projektas „Jaunieji biografijos rašytojai“

Etwinning mėnesio projektas, kuriuo tapo vienas Raseinių Šaltinio progimnazijos anglų kalbos mokytojos A. Abromavičienės

Pavasario atostogos skelbiamos nuo š m. kovo 13 d. (penktadienio) iki kovo 27 d. Dėl galimų tolimesnių pakeitimų sekite informaciją mokyklos svetainėje.

Ministro įsakymas dėl mokinių pavasario atostogų datos pakeitimo

Informuojame, kad LR sveikatos apsaugos ministerijos  (kovo 11 d. 8.00 val.) duomenimis Lietuvoje šiuo metu patvirtintų COVID -19 (koronaviruso) ligos atvejų yra – 3 (1 patvirtintas 2020-02-28 4.00 val., 2 patvirtinti 2020-03-10 22 val.).

Akcijai ,,Trispalvė Žemaičiui'' sukurtas filmukas

Skirtai akcijai ,,Trispalvė Žemaičiui'' sukurtas filmukas