Protmūšis ,,Mano Lietuva"

• Paskelbta: 2022-03-10
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 8-10 dienomis progimnazijos bibliotekoje vyko 3 kl. mokinių protmūšis ,,Mano Lietuva“, skirtas kovo 11-ąją paminėti. Susiskirstę į komandas, trečių klasių mokiniai atsakinėjo į užduodamus klausimus. Laimėtojai –  visi dalyvavę mokiniai, jiems buvo įteiktos padėkos.

Po protmūšio mokiniai geltona, žalia ir raudona spalvomis kūrė obelį – lietuvių tautosakoje laikomą meilės simboliu, galvojo ir užrašė linkėjimus Lietuvai. Mokiniai Lietuvai linkėjo  likti laisvai, vienybės, meilės, taikos, ramybės, sėkmės, gerų žmonių, stiprybės, kantrybės, laimės, teigė, kad myli savo gimtąją šalį! Džiugu, kad trečiokai daug žino apie savo gimtąją šalį, kad nuoširdžiai kūrė linkėjimus! Pasak M. Daukšos, nėra pasaulyje tokios tautos, kuri ,,neturėtų šių trijų savų ir tarsi įgimtų dalykų: tėvų žemės, papročių ir kalbos“. Artėjančios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga vieni kitiems palinkėkime gyventi vienybėje,  taikoje, branginti ir turtinti savo gimtąją kalbą!

Bibliotekininkė Vilma Gricienė

Bibliotekininkė Vilma Gricienė