Projektas ,,Tyrinėjimo menas. Mokomės bendruomenėje“ ,,Gamink ir išlaisvink vaizduotę“

• Paskelbta: 2022-02-04
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 3 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Mokytojų klubo užsiėmimas ,,Gamink ir išlaisvink vaizduotę“, kuriam vadovavo kuriantis  praktikas Gintarė Kazakevičienė ir svečias iš Libijos Abdulla Chahine, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje. Šio susitikimo tikslas – stiprinti kūrybingumą ir kritinį mąstymą, sukuriant dialogu ir bendradarbiavimu pagrįstus santykius, stiprinti bendruomeninius ryšius. Svarbiausia yra procesas – kurti ir išlaisvinti vaizduotę.

Po pamokų mokytojai rinkosi į technologijų kabinetą. Ne klausytis paskaitos, o kurti bendradarbiaujant, t. y. gaminti maistą. Virtuvės šefas buvo šaunus ir išradingas svečias, kalbantis angliškai, bet puikiai suprantantis lietuvių kalbą. Svečias dalinosi savo patirtimi, džiaugėsi nuostabia Lietuvos žiema, mokė mus, kaip išlaisvinti vaizduotę ir vis priminė, kad ,,MISE EN PLACE“- visada viskas turi būti savo vietoje. Svarbiausia – tyrinėjimo menas, procesas ir refleksija. Dėkojame Gintarei Kazakevičienei už puikų ir kūrybingą užsiėmimą.

,,Kūrybingumas - tai aktyvios vaizduotės veikla, kurios rezultatai yra originalūs ir kartu adekvatūs“ (Ken Robinson).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Jolanta Stankaitienė