Konkursas „Mokyklos takais“

• Paskelbta: 2021-11-26
  • Kategorija: Renginiai

Raseinių Šaltinio progimnazijoje lapkričio 25 d. jau septintą kartą vyko konkursas „Mokyklos takais“, skirtas 5-6 kl. mokiniams. Konkurso sumanytoja – a.a. istorijos mokytoja Liuda Janušienė.

Penktokus ir šeštokus įtraukė į konkursą įdomios, prasmingos, įvairių kompetencijų reikalaujančios istorijos mokytojo eksperto Jono Janušo sugalvotos užduotys: pagal pateiktą trafaretą nupiešti mokyklos herbą, atsakyti į pateiktus klausimus apie mokyklos istoriją, iš pateiktų nuotraukų įvardinti įvairių laikotarpių mokyklos renginius/šventes, atpažinti mokyklos mokytojus iš jų vaikystės nuotraukų, atsakyti į klausimus apie mokyklos augmeniją, teisingai įrašyti skaičius užduotyje „Mokykla skaičiuose“ ir pan. Mokiniai nuotaikingai atliko užduotį „Nepasiklysti mokykloje“. Gaila, kad dėl saugumo negalėjo dalyvauti konkurse ir „sirgti“ komandų klasės draugai, tačiau palaikyti atėjo 5-6 kl. vadovai. Vertinimo komisija, suskaičiavusi surinktus taškus, skyrė tris prizines vietas: 1-oji – 6A kl, 2-oji – 6B kl., 3-ioji – 6 C kl. Klasėms laimėtojoms buvo įteikti diplomai, o 6A kl. ir pereinamasis prizas. Visi konkurse dalyvavę mokiniai gavo ir po kuklią prisiminimo dovanėlę.

Dėkojame konkurso organizatoriui istorijos mokytojui Jonui Janušui ir nuoširdžiai dirbusiai vertinimo komisijai.

Direktorė Vaiva Zubrickienė

Vaiva Zubrickienė