Šauliška diena mokykloje

• Paskelbta: 2021-11-03
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 29 dieną mokykloje vyko, 5-8 klasių mokiniams, nepamokinė šauliška diena. Jos metu mokiniai buvo supažindinami su Lietuvos kariuomene, Lietuvos Šaulių Sąjunga. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai mokėsi suteikti pirmąją medicininę pagalbą sužeistajam, supažindinti su kario ekipuote bei sauso davinio paruošimo metodika, mokomi rišti saugius ir tvirtus kareiviškus mazgus, susipažinta su Lietuvos kariuomenės ginkluote. Užsiėmimuose mokiniams buvo galimybė praktiškai įveikti kliūčių ruožą, veikti savoje komandoje. Veiklų metu mokiniai galėjo „gyvai“ prisiliesti prie ginkluotės, pateikti įvairių šios srities klausimų.

Šauliška diena mokykloje - tai puiki galimybė mokiniams domėtis kario profesija, įgyti žinių apie Lietuvos krašto gynybą ir jos saugumą.

Raimundas Elzbergas

Raimundas Elzbergas