Garsinis istorijos skaitymas-kūrybinės dirbtuvės ,,Belaukiant Kalėdų“ priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniams

• Paskelbta: 2021-12-08
  • Kategorija: Renginiai

,,Atėjo gruodis. Sniegas užklojo žemę baltučiais patalais... Sujudo sukruto visi gyvūnai, kodėl senelio Beno ūkyje nematyti jokių kalėdinių puošmenų?“ - taip gruodžio 6 dienos rytą mokyklos bibliotekininkė pradėjo skaityti istoriją apie senelį Beną priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniams. Išklausę ir aptarę perskaitytą istoriją, mažieji mokinukai uoliai spalvino eglutės žaisliukus, vėliau jais puošė savo pačių nusipieštą eglutę. Buvo diskutuota apie kalėdines dovanas, kas jas atneša, už ką atneša ir kur palieka. Išsiaiškinta, kad vis dėlto kalėdines dovanas paslaptingasis dovanotojas palieka kojinėse. Todėl kiekvienas, laukdamas šv. Kalėdų privalo turėti kojinę, kurioje būtų galima palikti dovanas. Priešmokyklinės grupės mokiniai visi gaus dovanų, nes jau turi išpuoštas popierines kojines.

Bibliotekininkė Vilma Gricienė

Bibliotekininkė Vilma Gricienė