Šiaurės šalių literatūros savaitė Šaltinio progimnazijoje

• Paskelbta: 2021-12-06
  • Kategorija: Renginiai

Šiaurės šalių literatūros savaitė – jau trečią dešimtmetį vykdomas projektas, kuriuo norima puoselėti garsinio ir šiaurietiško pasakojimo tradiciją, skatinti skaitymą, atkreipiant dėmesį į Šiaurės šalių literatūrą. Kasmet skaitymams pasirenkama vis kitokia tema. Šių metų skaitymų tema – svajonės ir ilgesys.  Skaitymams pasirinktos knygos iš Alandų salų, nes šios salos mini regiono autonomijos šimtmetį. Pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja – prie žvakių šviesos visiems kartu susibūrus skaityti knygą.

Prie žvakių šviesos ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo progimnazijos bibliotekininkės organizuotoje viktorinoje bei skaitymuose ,,Auštant“.  Progimnazijos mokytojai ir bendruomenės nariai dalyvavo suaugusiųjų skaitymuose ,,Sutemų valandos“, buvo skaitomos ištraukos iš S. Salminen romano ,,Katryna“.

Bibliotekininkė Vilma Gricienė

Bibliotekininkė Vilma Gricienė