Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimas Raseinių Šaltinio progimnazijoje

• Paskelbta: 2022-02-15
  • Kategorija: Renginiai

Šaltinio progimnazijoje prasidėjo krepšinio savaitė, kurios metu buvo organizuota PUG vaikų ir 1-8 klasių mokinių piešinių paroda. Vasario 11 dieną LKF, bendradarbiaudama su Raseinių krepšinio klubu ir Raseinių rajono savivaldybe, progimnazijoje suorganizavo susitikimą su LKF prezidentu Vydu Gedvilu. Mokiniai susipažino su Lietuvos krepšinio istorija. Svečias uždavė klausimų apie Lietuvos krepšinio komandų pasiekimus. Teisingai atsakę moksleiviai gavo knygą „Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį‘‘. Buvo organizuoti originaliausiai minėjusios Lietuvos krepšinio 100-metį klasės rinkimai. Berniukų krepšinio komanda (6 - 8 kl.) iškovojo antrąją vietą Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių 3x3 krepšinio turnyre (mokytojas R. Elzbergas).

Mindaugas Zybartas

Jonas Janušas, Raimundas Elzbergas