2021-2022 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų apdovanojimas

  • Paskelbta: 2022-06-21
  • Kategorija: Renginiai

Lietuvos mokyklų žaidynės - didžiausias sporto renginys Lietuvoje, kurį organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, savivaldybės, mokyklos ir pedagogai. Tai visų susijusių institucijų ir organizacijų projektas, kuris turi didelę įtaką sporto vystymui Lietuvoje.

Projektas skatina daugelį moksleivių išbandyti savo jėgas įvairiose sporto šakose.

Žaidynės dėl pandemijos vyko mokyklose. Dalyvavo 32 savivaldybės, 33 160 mokinių iš 125 mokyklų.

Renginio metu buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai. Raseinių Šaltinio  progimnazijai įteikta antros  vietos taurė  progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antroje rajonų grupėje.

 

Autorius:
Mindaugas Zybartas

Nuotraukos:
Mindaugas Zybartas

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas