Garsiai skaitėme P. Mašioto pasakas

• Paskelbta: 2022-05-27
  • Kategorija: Renginiai

Kiekvieną balandžio ir gegužės trečiadienį Šaltinio progimnazijos bibliotekoje priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai klausėsi bibliotekininkės skaitomų Prano Mašioto Kiškio pasakų. Išklausę skaitomą pasaką,  mokėsi ją aptarti: įvardinti pagrindinį pasakos veikėją, išvardinti visus kitus pasakos veikėjus, juos apibūdinti, aptarti gerus ir negerus jų poelgius. Perskaitę visas knygelės pasakas, vieningai nutarėme, kad šių pasakų pagrindinis veikėjas – kiškis –  buvo gudrus, vikrus, šaunus, sumanus, drąsus, greitas, draugiškas, smalsus. Šie priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai jau pasiruošę keliauti toliau mokslo ir žinių keliu, nes patys užrašė pagrindinio pasakų veikėjo apibūdinimus. Sėkmės patiems mažiausiems knygų mylėtojams!

Bibliotekininkė V. Gricienė

R. Maciuvienė