Virtuali vaikų literatūros savaitė Šaltinio progimnazijos bibliotekoje

• Paskelbta: 2022-05-27
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 23-27 dienomis vyko pradinių klasių Virtuali vaikų literatūros savaitė, kurios šių tema – Stebuklingosios knygų kūrėjų kelionės. Visą savaitę progimnazijos bibliotekoje pradinių klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė video įrašus, kuriuose knygų kūrėjai nuotaikingai pasakojo  apie savo keliones, matytas šalis, keistas ir įdomias istorijas, savo patirtis, išmokydavo net keletą tos šalies žodžių. Kelionių įspūdžius pasakojo vaikų mylimi rašytojai ir iliustratoriai: Greta Alice, Lina Itagaki, Jurga Vilė, Rūta Norkūnė bei Marius Marcinkevičius. Po pokalbių pašnekovai kviesdavo visus žiūrovus susikurti savo knygiuką, pateikdavo keletą klausimų apie pasakotas pasaulio šalis. Per tokį trumpą laiką  virtualiai pabuvojome Estijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Lietuvos sostinėje Vilniuje, Europos salose, Azijoje, net Japonijoje. Išmokome susikurti savo knygiuką! Šaunu, kad knygos, jų kūrimas padeda pažinti pasaulio šalis, jų kultūras!

Bibliotekininkė V. Gricienė

Bibliotekininkė V. Gricienė