1a ir 1d klasių projektas ,,Rūšiuojame, kuriame ir konstruojame"

Šiais metais 1a ir 1d klasių mokiniai vykdė projektą ,,Rūšiuojame, kuriame ir konstruojame".

Projekto tikslas ir uždaviniai:

1. Ugdyti mokinių domėjimąsi supančia aplinka, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, naudojant informacines technologijas:

1.1 Susipažindinti su antrinių žaliavų rūšiavimu.

1.2. Ieškoti kamštelių panaudojimo galimybių internete.

1.3. Sukonstruoti/sukurti kūrybinį darbą iš taros kamštelių.

Projekto metu mokiniai pasaulio pažinimo pamokose susipažino su antrinių žaliavų rūšiavimu, kaupė plastikinių butelių kamštelius. Matematikos pamokose kūrė uždavinius, panaudojant kamštelius. Informatikos pamokose rinko informaciją apie kamštelių panaudojimą, sudarė darbo planą. Dailės ir technologijos pamokose projektavo ir kūrė projektinius darbus, juos pristatė klasės draugams, tėveliams, mokyklos administracijai.

Pirmokai mokėsi:

·       rūšiuoti antrines žaliavas;

·       planuoti savo veiklą;

·       ieškoti informacijos internete;

·       surinktus kamštelius panaudoti kūrybiniam darbui ir matematikos pamokose.

Rita Diržienė ir Ilona Zybartė

Pirmokai