Trečiokai mokosi gyventi sveikai

·        3b klasės mokiniai sėkmingai dalyvauja ilgalaikio sveikos gyvensenos ugdymo projekto ,,SVEIKATIADA“ inicijuotose veiklose. Netradiciniu būdu vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse - mokosi sveikai gyventi.

Didžiausia sėkmė nusišypsojo šiemet, dalyvaujant iššūkyje ,,Pusryčiai madinga!”. Mokiniai užėmė III vietą ir sulaukė organizatorių prizų.

·        Trečiokės Luka ir Elzė dalyvavo respublikinėje mokinių konferencijoje ,,Aukime sveiki”. Mergaitės atsakingai ruošėsi ir perskaitė pranešimą tema ,,Grūdinimasis ir fizinis aktyvumas – sveikatos šaltinis".

Aktyvūs, drąsūs ir ryžtingi mokiniai veiklose dalyvauja ne vieni, bet įtraukia ir savo šeimos narius.

Sportiškos ir sveikos visiems vasaros!

Giedrė Matusevičienė

Giedrė Matusevičienė