1d klasė - projekto ,,Olimpinis mėnuo'' prizininkė

Pirmoji ponia D. Nausėdienė paskelbė projekto "Olimpinis mėnuo" prizininkus, tarp jų ir Raseinių Šaltinio progimnazijos 1d klasė (mokytoja Ilona). Sudalyvavo, užpildė grįžtamojo ryšio anketas ir pasisekė. Dabar laukia prizų.

Didžiausias šalyje pradinukams skirtas projektas „Olimpinis mėnuo“ šiais metais sutraukė net 62 proc. daugiau dalyvių, nei pernai. Pirmoji ponia Diana Nausėdienė burtų keliu išrinko 50 klasių, kurioms atiteks specialūs prizai.

„Džiaugiuosi, kad esame stiprėjanti ir auganti olimpinė bendruomenė, prie kurios prisijungia ir jaunoji karta. Nugalėtojai šiame projekte yra visi, kurie domėjosi sveika mityba, fiziniu aktyvumu, emocine sveikata ir kokybišku poilsiu. Sveikinu visus dalyvavusius ir ypatingai dėkoju pedagogams“, – sakė D. Nausėdienė.