Sugrįžimas su sėkmės istorija

Šiandien progimnazijoje lankėsi buvęs XXI laidos mokinys – Erildas Budraitis, kuris pasidalino savo įkvepiančia sėkmės istorija su dabartiniais progimnazijos mokiniais. Jis papasakojo apie savo kelionę nuo Raseinių Šaltinio vidurinės mokyklos suolo iki Lesterio universiteto(Anglija), kuriame įgijo žiniasklaidos ir komunikacijos studijų bakalauro laipsnį, vėliau Lunds universitete (Švedija) baigė tarptautinės žiniasklaidos ir komunikacijos studijų magistro programą.

Pasakodamas Erildas pabrėžė atkaklumo, sunkaus darbo ir tikėjimo savimi svarbą, ryšį su šeimos nariais ir Raseiniais, tapusiais atspirties tašku. Šiuo metu jis dirba „Equinor“ komunikacijos vadovu JK. Ši įmonė įgyvendina projektus, susijusius su nafta ir dujomis, atsinaujinančiais energijos šaltiniais ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančiais sprendimais.

Jo istorija parodė, kad su tinkamu požiūriu ir pastangomis visos svajonės pasiekiamos.

Dėkojame jam už įkvepiantį pasakojimą

Jolanta Stankaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jolanta Stankaitienė, Nijolė Lukoševičienė