Pasisemti patirties pas kolegas

Atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimo ir koordinavimo komanda, progimnazijos Metodinės tarybos nariai gruodžio 1 dieną vyko į susitikimą su Telšių „Kranto“ progimnazijos ATU komanda.

Susitikimo tikslas buvo pasisemti patirties apie pasiruošimą AUT įgyvendinimui 2023 metų rugsėjį.

Telšių progimnazijos vadovai papasakojo apie savo ugdymo įstaigos praktiką rengiantis atnaujinto ugdymo turinio diegimui, kolegiškai patarė, kam skirti daugiausia dėmesio ruošiantis kitų mokslo metų pradžiai. Stebėjome pamoką, paremtą savivaldžiu mokinių mokymusi, kurioje mokytojas tik pataria ir nukreipia mokinius veikti.

Progimnazijos direktorė Irena Daubarienė išlydėdama mus nudžiugino žemaitiška tarme padeklamuotu savo kūrybos eilėraščiu ir palinkėjimu. Dar daugiau žemaitiškos šnekos pasiklausėme vaikštinėdami po Žemaitijos etnografinio regiono sostinę Telšius, lydimi gido Andriaus Daciaus

Jolanta Stankaitienė

Jolanta Stankaitienė