Darbinga ir energinga diena Tauragės STEAM centre

Balandžio 27 d. centre lankėsi ir edukacines veiklas išbandė Raseinių Šaltinio progimnazijos šeštų klasių mokinių komanda - net 45 mokiniai su mokytojais Mindaugu Zybartu, Neringa Viršiliene ir Jolanta Ačiene.

Gamtos mokslų laboratorijoje mokiniai dalyvavo edukacijoje „Cheminė mozaika - ikriukai“, Mechatronikos /IT laboratorijoje atliko edukacinę programą „Pirmieji programavimo žingsniai su Micro:bit ,,Emocijos ir garsas“, o Tvaraus vystymosi, žaliosios ir alternatyviosios energetikos laboratorijoje išbandė edukaciją „Įdarbink saulės energiją - saulės mechanika“.

Kaip sakė Andre Gide, „Naujų vandenynų neatrasi, jei bijosi paleisti iš akiračio gimtąjį krantą.“

Taigi, ir mūsų šeštokai išbandė naujus, jiems dar nepažįstamus dalykus, domėjosi ekologija bei aplinkos tvarumu.

Mindaugas Zybartas, Neringa Viršilienė

Mindaugas Zybartas, Jolanta Ačienė