Atnaujinto ugdymo turinio kelias iki kiekvieno mokinio

Kovo 2 d. progimnazijos multifunkciniame centre susirinko mokyklos atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimo ir koordinavimo komanda. Buvo aptartas strateginis planavimas mokyklos lygmeniu, diegiant atnaujintą ugdymo turinį. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė priminė ugdymo turinio atnaujinimo kryptis, principus ir kas keičiasi iš esmės. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Bakutienė pristatė atnaujinto ugdymo turinio diegimo progimnazijoje strateginio planavimo procesus, siekiant užtikrinti ilgalaikį ir veiksmingą diegimo planavimą, įgyvendinimą ir stebėseną. Komandos nariai pasidalijo savo įžvalgomis ir pasiskirstė veiklos funkcijomis. Buvo nuspręsta pirmiausia įsivertinti esamą situaciją atnaujinto ugdymo turinio atžvilgiu ir žingsnis po žingsnio kurti progimnazijoje įtraukiojo ugdymo kultūrą, politiką ir praktiką visais lygmenimis.

V. Zubrickienė