Metodinė diena

Mokinių motyvaciją stiprina aktyvus įsitraukimas į organizuojamas pamokos veiklas, mokytojų motyvaciją skatina „laisvi pamokos rėmai“.

Balandžio 5 dieną progimnazijoje vyko metodinė diena.  Mokytojai ir mokiniai išlaisvino savo kūrybiškumą ir daugybos lentelę mokėsi sportuodami, anglų kalbos žodžius - pasitelkę iš Marso planetos atkeliavusius mineralus ir skandinaviškas informacines technologijas. Teatro etiudus ir socialinės dramos elementus panaudojo aiškindamiesi sudėtingas finansines sąvokas ir  spręsdami klasės kolektyvo problemas. Istorinių šaltinių ieškojo tyrinėdami artimiausią gyvenamąją aplinką.

Tinkamas dalykų tarpusavio ryšių suradimas,  aktyvių ugdymo metodų taikymas padeda mokiniams įgyti naujų žinių bei įgūdžių, leidžiančių jiems prasmingai tyrinėti ir aiškiau suvokti mus supantį pasaulį.

Už pagalbą rengiant metodinę dieną dėkojame Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Saulei Sitavičienei.

Jolanta Stankaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jolanta Stankaitienė, Vaiva Zubrickienė