Projekto DIGI FIN EDU mokymai Valensijoje

Lapkričio 21-25 dienomis progimnazijos pedagogų komanda viešėjo Valensijoje, kur dalyvavo Erasmus+ projekto„Finansinio raštingumo skatinimas pradiniame ir pagrindiniame ugdyme naudojant žaidybinimą ir skaitmeninį istorijų pasakojimą“ mokymuose. Išklausė ekspertų pranešimus apie finansinių projektų tvarumo reikšmę ekonomikai ir aplinkosaugai, apie istorijų pasakojimo metodo svarbą vaikų ugdyme. Susipažino su Ispanijos vaikų ir suaugusių finansinio raštingumo ugdymo sistema, su projekto partneriais iš Bulgarijos, Niderlandų, Portugalijos ir Ispanijos pasidalino finansinio raštingumo ugdymo gerųjų praktikų pavyzdžiais.

Kursų dalyviai rado laiko pasigrožėti nuostabiu Valensijos kraštovaizdžiu bei aplankyti architektūros paminklus, paragauti gardžių tradicinių patiekalų, sustiprinti projekto partnerių draugystę.

Jolanta Stankaitienė

Jolanta Stankaitienė