Tarptautinis eTwinning projektas ,,Žiema spalvų paletėje‘‘

Žiema - aktyvaus tyrinėjimo, pažinimo ir eksperimentų laikotarpis. Gamtoje vyksta įvairūs natūralūs procesai, kurie gali vandenį paversti ledu, sniegą – vandeniu...

Raseinių Šaltinio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir mokytoja Rita 2022-01-10 – 2022-03-15 dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte ,,Žiema spalvų paletėje‘‘.

Projekto metu buvo siekiama, kad vaikai kuo daugiau sužinotų apie gamtoje vykstančius natūralius procesus. Vaikai  ugdėsi pažinimo gebėjimus, taikant STEAM metodiką, eksperimentuodami su vandeniu, ledu, sniegu, atliko bandymus, kaip vanduo virsta į ledą, sniegas – į vandenį. Aptarėme ir atlikę bandymus supratome, ko reikia, kad įvyktų medžiagos pakitimai. Taikant vizualinį meną ugdymo(si) procese, piešėme ant sniego, patirdami daug džiaugsmo. Stiprinome bendravimą ir bendradarbiavimą su respublikos ir užsienio šalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėmis.

Rita Maciuvienė

Rita Maciuvienė