Respublikinis e-Twinning projektas „Siaubas Baubas“

Vaikai, kaip ir suaugę, bijo. Emocijomis jie parodo savo baimes, bet su jomis ne visada pavyksta susitvarkyti.

Raseinių Šaltinio progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir mokytoja Rita kartu su Šiaulių ,,Dermės" mokykla, Šiaulių lopšeliais - darželiais „Žiburėlis“, „Pasaka“ bei „Pušelė“ spalio, lapkričio mėnesiais dalyvavo respublikiniame e-Twinning projekte „Siaubas Baubas“.

Projekto metu buvo siekiama, kad vaikai kuo daugiau sužinotų apie savo baimes ir galėtų jomis pasidalinti su kitais bei žinotų, kaip jas įveikti. Įvairiose veiklose vaikai pasakojo apie savo baimes, diskutavo, kaip jos atsiranda, kaip su jomis kovoti. Panaudojant antrines žaliavas, buvo gaminami baimių maišeliai, kuriuose vaikai slėpė didžiausias savo baimes, o vėliau jomis atsikratė.

Rita Maciuvienė

Rita Maciuvienė