Erasmus+projektas "Augdamas Atsakingai Auginu"

Lapkričio 7-13 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos socialinė pedagogė Beata vyko į darbo stebėjimą (job shadowing) Čekijoje, Česke Budejovicų gimnazijoje. Ši gimnazija yra viena stipriausių savo šalyje, ypač stipri tiksliųjų mokslų ugdyme. Gimnazijoje mokosi 450 mokinių, nuo 12 metų. Norėdami mokytis šioje gimnazijoje, mokiniai turi išlaikyti žinių patikrinimo testą. Su projekto “Augdamas atsakingai auginu” dalyvėmis, mokytojomis iš Prezidento Žemaičio ir Ariogalos gimnazijų bei Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, stebėjome įvairias pamokas, susipažinome su mokyklos mokymo baze ir Čekijos švietimo sistema, bendravome su mokytojais, pamatėme dar du pietų Bohemijos miestelius. Sužavėjo šios gimnazijos bendruomenės šiltumas, malonus bendravimas ir mokymo bazės inovatyvumas. Daugiau vizito akimirkų galite pamatyti paspaudę nuorodą.

socialinė pedagogė

socialinė pedagogė