Konkurso ,,Kiek perskaičiau, tiek paaugau" apdovanojimai

• Paskelbta: 2023-06-02
  • Kategorija: Renginiai

Šiandien Šaltinio progimnazijos bibliotekoje vyko ypatinga šventė, buvo paskelbti ir apdovanoti 1-4 klasių mokinių konkurso ,,Kiek perskaičiau, tiek paaugau“ lauretai. Jais tapo: Estera Teišerskaitė, Deimilė Jasinskaitė, Daniela Šiaulytė, Alina Šubinaitė, Imanuelis Rudokas, Barbora Bružaitė, Lukas Jokubauskas, Evelina Kutkaitė, Emilis Skavidis, Ugnius Budraitis, Tėja Kanapkaitė, Liepa Malinauskaitė, Pijus Verpetinskas, Aristėja Višniauskaitė, Luka Laurynė, Dominykas Dabkus, Austėja Elzbergaitė, Smiltė Globytė, Rugilė Navickaitė, Steila Šlopšnytė, Miglė Benkeč, Smiltė Žagužauskaitė, Ugnė Klimaitytė, Justas Jocius, Fausta Gramailaitė, Eva Šubinaitė.

Šauniesiems konkurso dalyviams progimnazijos direktorė įteikė padėkas, bibliotekininkė pavaišino skanėstais, o atsakiusieji į užduotus klausimus dovanų gavo po naują knygą. Džiaugiamės, kad šaltiniečiai daug skaito ne tik mokyklos bibliotekoje, bet ir miesto viešojoje Marcelijaus Martinaičio bibliotekoje. Mokyklos bibliotekininkė visus kvietė priimti iššūkį ,,Vasara su knyga“ (daugiau informacijos apie iššūkį galima rasti čia):

https://vasarasuknyga.lt/). Skaitymas tinka visiems! Šaunios, neužmirštamos vasaros su knyga.

Bibliotekininkė V. Gricienė

Bibliotekininkė Vilma Gricienė