Ilgalaikis projektas „Laiško kelias''

• Paskelbta: 2023-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Šiandien baigėsi 2022 metų spalį prasidėjęs ugdomasis projektas „Laiško kelias“. Projekte dalyvavo 7c klasės mokiniai, jiems vadovavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Neringa Viršilienė ir matematikos, fizikos, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Silva Bartusevičienė, vykdant projektą prisidėjo ir mokytojo praktiką atliekantis studentas Haroldas Bartusevičius. Projektu siekiama, kad mokiniai išmoktų ir gebėtų kurti laišką, stebėti, analizuoti jo kaitą nuo viduramžių iki mūsų dienų. Veiklų metu dalyviai pasigamino vokus, ant jų klijavo savo sukurtus pašto ženklus, pasendino popierių ir ant jo rašė laiškus, kūrė animacijas apie laiško kelią, ieškojo įdomių pašto dėžučių mieste, apsilankė Raseinių miesto pašte.

H.Bartusevičius, N.Viršilienė, S.Bartusevičienė

H.Bartusevičius, N.Viršilienė, S.Bartusevičienė