Šventė ,,Mokyklos garbė“

• Paskelbta: 2021-05-05
  • Kategorija: Renginiai

Žmogiškasis džiaugsmas yra ne didžių laimėjimų, kurie būna retai, o kasdieninių sėkmių rezultatas. (Bendžaminas Franklinas)

Balandžio pabaigoje Šaltinio progimnazijoje vyko tradicinė šventė ,,Mokyklos garbė“ 1- 4 ir 5-8 klasių mokiniams, sėkmingai įveikusiems nuotolinį mokymąsi ir pasiekusiems puikius rezultatus. Tiesa, neskambėjo nuo šurmulio aktų salė, neūžė mokykla kaip bičių avilys, tačiau mokinių namuose, tikimės, tvyrojo puiki nuotaika. Juk sėkmė susideda iš daug mažyčių dalykų: nuoširdžiai atlikti visus darbus, kuo plačiausiai atskleisti savo galimybes, teisingai pasirinkti ir priimti sprendimą, padėti kitiems, dieną pradėti su šypsena. Šventės metu buvo padėkota daugiau nei 200 mokinių ir jų tėveliams.

Vadovaujantis Raseinių Šaltinio progimnazijos Doros ir Garbės kodeksu, Doros ir Garbės švyturio vardas buvo suteiktas 8 c klasės mokinei Gundai Bražaitei.

Sakoma, kad vaikai iš prigimties yra kūrėjai, gebantys kurti tikrus stebuklus muzikoje, šokyje, dailėje ir kitose veiklose. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos mokiniai ne tik puikiai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja kultūriniame ir sportiniame mokyklos gyvenime.

V. Tamošaitienė

V. Tamošaitienė