UTA įgyvendinimo ir koordinavimo komandos pasitarimas

2022 m. spalio 11 d. progimnazijos UTA įgyvendinimo ir koordinavimo komanda susirinko multifunkciniame centre ir aptarė nuveiktus darbus bei susiplanavo veiklas ateičiai. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė pristatė metodinių grupių spendimus dėl kompetencijomis grįstų pamokų vedimo:

lietuvių k. mokytojų metodinė grupė gilins mokinių kultūrinę kompetenciją

užsienio k. mokytojų metodinė grupė – kūrybiškumo kompetenciją

dorinio ugdymo, gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė – pažinimo ir socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją

pradinių klasių mokytojų metodinė grupė - pažinimo kompetenciją

fizinio ugdymo, menų ir technologijų mokytojų metodinė grupė - ir socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją

Sutarta, kad kiekvienas mokytojas turi pravesti po vieną pamoką, kurioje bus gilinama pasirinkta mokinių kompetencija. Buvo pasiūlyta į pamokas pasikviesti kolegas ir pamokas aptarti.

Pasitarimo metu nutarta, kad iki gruodžio 1 d. bus parengtas veiksmų planas ir komunikacijos planas.

UTA komandos nariai buvo informuoti, kad gruodžio 2 d. yra suorganizuota išvyka į Telšių „Kranto“ progimnaziją susipažinti su gerąja darbo patirtimi.

Direktorė Vaiva Zubrickienė