Rugsėjis – medžių sodinimo mėnuo

Progimnazija tęsia tradiciją ir kaip ir kasmet – sodina medį. Šis medis ypatingas – tai rausvažiedis kaštonas – jį klasės vadovei Kristinai išeidami iš mokyklos padovanojo progimnazijos mokiniai (buvę 8 a klasės mokiniai).

Tokia graži dovana gyvuos ne vienerius metus!

Šį gražuolį kaštoną sodino 5b klasės mokiniai, kartu su biologijos mokytoja Gileta, visiems padėjo mokyklos darbininkas Linas. Žinoma, prisijungė ir mokyklos direktorė Vaiva.

Labai smagu, jog mokiniai aktyviai įsitraukė į darbus - liejo, kasė, laikė, o galiausiai ir gerą energiją siuntė.

Ar žinote, kad kaštonas, priklausomai nuo rūšies, gali užaugti net iki 40 metrų aukščio?

Tarptautinėje medžių sodinimo akcijoje dalyvavo ir 1-4 klasių mokiniai drauge su tėveliais: kas sodino medelį prie namų, kas miške, o tretieji rinko sėklas ir išaugins medelį savo klasėje.

G. Barakauskienė