Jaunųjų kūrėjų konkursas

Gegužės 20 dieną Ariogalos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos pakvietė visus Raseinių rajono mokyklų moksleivius į kūrėjų konkursą „Savo širdį pasivaikščioti išleisiu“.

Savo eilėraščius, miniatiūras, vaizdelius, esė, dienoraščio ištraukas skaitė kuriantys mokiniai ne tik iš Raseinių rajono, bet ir Kauno miesto bei rajono mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo Rusnė Stoškutė, 6b klasės mokinė. Ji perskaitė savo miniatiūrą „Žvaigždė“.

Renginyje mokinių kūrybos klausėsi rašytoja, žurnalistė, muziejininkė Aldona Ruseckaitė. Ji pasidalino savo įžvalgomis apie skaičiusiųjų kūrybą, papasakojo apie savo kūrybos pradžią, knygų atsiradimo istoriją.

Susitikimo pabaigoje komisija paskelbė konkurso laimėtojus. Mūsų mokyklos mokinė Rusnė Stoškutė tarp 5 – 8 klasių užėmė I vietą.

Labai džiaugiuosi Rusnės laimėjimu ir tikuosi, kad šis konkursas bus paskata ir toliau kurti bei džiuginti naujais kūriniais.

V. Plučiuvienė