3a ir 3d klasių mokinių išvyka į Alytaus kolegijos Atviros STEAM prieigos centrą

Saulėtą balandžio dieną 3a ir 3d klasių mokiniai išvyko į Alytaus Atviros STEAM prieigos centrą. Mokiniai dalyvavo trijuose edukaciniuose užsiėmimuose – robotikos „EV3 roboto konstravimas ir programavimas“, maisto gamybos- „Sausainių gamyba ir dekoravimas. Maisto liofilizacija“ ir chemijos laboratorijoje vyko užsiėmimas „Įvairių medžiagų tirpumas, tyrimas ir kietųjų medžiagų atskyrimas garinant“. Mokiniai pasiskirstė į tris  grupes, „pasipuošė“ darbo rūbais ir pasinėrė į naujas patirtis. Robotikos klasėje ir chemijos laboratorijoje vyravo susikaupimas ir rimtis. Maisto technologijos klasėje netilo šurmulys- vaikai dalinosi priemonėmis, stebėjosi vieni kitų gebėjimais ir uždavinėjo klausimus dėstytojai. Daug klausimų. Didelio susidomėjimo sulaukė liofilizacijos , kaip ateities konservavimo būdo, procesas ir technika tam procesui įgyvendinti. Mokiniai mielai ragavo liofilizuotų vaisių. Ypač triukšmingai dalinosi savo iškeptais ir dekoruotais sausainiais.

M. Radavičienė, R. Latvienė

M. Radavičienė, R. Latvienė