Projekto „DigiFinEdu“ partnerių susitikimas Raseiniuose

Projekto „DigiFinEdu“ partnerių susitikimas Raseiniuose (priimančioji institucija yra projektą koordinuojanti Raseinių Šaltinio progimnazija bei organizuoti susitikimą padedanti partnerinė institucija VšĮ „eMundus“).

Susitikimo metu detaliai aptariamos pirmojo rezultato (R1: DigiFinEdu metodinė medžiaga) veiklos, šablonai, turinys, atsakomybių pasiskirstymas, taip pat sklaidos strategija, kokybės ir vertinimo planas. Aptarta asocijuotų partnerių įtraukimo į projektą nauda, pasidalinta patirtimi ir gerąja praktika bendradarbiaujant projektuose su suinteresuotomis šalimis.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Jolanta Stankaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jolanta Stankaitienė