UTA grupės pasitarimas

Balandžio 6 d. Ugdymo turinio atnaujinimo grupėje buvo aptarta kovo 9 d. įvykdyta apklausa, kaip Šaltinio progimnazijos mokytojai yra susipažinę su atnaujintų ugdymo turinio programų projektais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Stankaitienė pristatė apklausos rezultatus ir pasidžiaugė, kad progimnazijos pedagogai ne tik domisi, bet  ir yra susipažinę su dalyko atnaujintų programų turiniu, su visomis septyniomis atnaujinamo turinio kompetencijomis ir jų pristatymais. Mokytojai pageidauja dalyvauti seminaruose, mokymuose, dalintis gerąja darbo patirtimi. Diskusijos metu iškilo ir daug klausimų: ar programos pasiteisins, ar atlieps šiuolaikinio mokymo ir mokymosi lūkesčius, ar parengtos priemonės bus kokybiškos? Direktorė V. Zubrickienė apibendrino išsakytas mintis, teigė, kad turimas mokymosi priemones, vadovėlius dar reikia pasaugoti, nes nauji pasirodys dar negreit. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Bakutienė aptarė, kokie seminarai ir mokymai laukia viso kolektyvo. Jau balandžio 19 d. startuos 40 val.  besitęsianti kvalifikacijos kėlimo programa.

V. Tamošaitienė

V. Zubrickienė