„Informiko žinių forumas 2024“

• Paskelbta: 2024-02-29
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 27 d. 4a klasės mokiniai Eimantas Valantinas, Dominykas Dabkus, Luka Laurynė ir Lukas Bitvinskas, kuriuos ruošė mokytoja Rita Diržienė, dalyvavo KTU informatikos fakultete vykusioje konferencijoje „Informiko žinių forumas 2024“. Renginio tikslas – puoselėti taisyklingos lietuvių kalbos vartojimo kultūrą skaitmeninėje erdvėje, plėtoti kūrybiškumą, dalintis gerąja patirtimi, ugdyti viešojo kalbėjimo gebėjimus bei kritinį mąstymą.

Ketvirtokų komanda CoSpaces programos pagalba parengė projektą „Lietuvių kalbos svetimybės“. Uždaroje bendraamžių grupėje jie pristatė savo pranešimą ir išklausė kitų, vieni kitiems teikė grįžtamąjį ryšį. Atviroje pirmo aukšto erdvėje vyko stendinis pristatymas, kur su projekto kūrėjais bendravo daugelis konferencijos dalyvių, bandė „pereiti“ labirintą „Lietuvių kalbos svetimybės“.

Ketvirtokai visus ragina skaitmeninėje erdvėje puoselėti taisyklingos lietuvių kalbos vartojimo kultūrą.

Aušra Čepauskienė, Rita Diržienė

Aušra Čepauskienė, Rita Diržienė