Judam su ,,Šaltiniu“!

• Paskelbta: 2024-01-02
  • Kategorija: Renginiai

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokinių taryba per lapkričio ir gruodžio mėnesius įgyvendino jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektą ,,Judam su ,,Šaltiniu“!“

Projekto metu aštuntų klasių mokiniai lankėsi Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos atvirame jaunimo centre, susipažino su darbuotojais, aktyviai dalyvavo organizuotose veiklose. Istorijos pamokose paminėjo Raseinių 770-ąjį gimtadienį, prisiminė žymiausius Raseinių istorinius objektus. Kiekvienas 5-8 klasės mokinys turėjo galimybę sudalyvauti apklausoje rinkdamas 3 jam svarbiausius Raseinių istorinius objektus, kuriuos jaunieji dailininkai su Kelmės krašto dailininku-edukatoriumi Andriumi Seselsku nutapė senoviniame žemėlapyje ant mokyklos koridoriaus sienų kūrybinių dirbtuvių metu. Labiausiai mokinių tarybos nariai laukė susitikimo su Alytaus Šaltinių, Panevėžio ,,Šaltinio“ ir Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijų mokinių tarybų komandomis. Renginio ,,Naktis mokykloje 2023“ metu jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Žemgulė mokinius supažindino su savanoryste, jos teikiamomis galimybėmis. Debatuose ,,Stabtelk su idėja“ buvo pasidalinta labiausiai pavykusiomis idėjomis, renginiais, iniciatyvomis. Sužaistas socialinis žaidimas ,,Socialinis sufleris“. Kūrybinėse dirbtuvėlėse nusipintos draugystės apyrankės, pasigaminti kvapnūs muiliukai, iš senų vadovėlių pagamintos eglutės, nusipieštos henna tatuiruotės, iš ausų krapštukų pagamintos snaigės, pagal duotą situaciją kurti trumpi video, suorganizuotos muilo burbulų varžybos. Labiausiai projekto dalyviai džiaugėsi AJC dovana – susitikimu su Stand up  komiku Nedu Zimantu, kuriame buvo diskutuojama apie mokinių ugdymąsi, karjerą, ateities pasirinkimus, problemų sprendimą ir norą tobulėti.

Projektas baigėsi, o jau labai nekantraujam susitikti pavasarį.

Už pavykusią iniciatyvą DĖKOJAME mokytojams – Kristinai Vileišienei, Raimundui Elzbergui, Arnui Zmitrai, Raseinių švietimo pagalbos tarnybos direktorei Redai Kunickienei ir AJC komandai – Mildai Aleksiejūtei, Renatui Globiui, Audrai Musteikaitei, Gintarei Šeršniovaitei, jaunimo reikalų koordinatorei Gintarei Žemgulei, draugystės apyrankių pynėjai Gintarei Norkienei bei Šaltinio vardo mokyklų komandoms.

Nijolė Lukoševičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nijolė Lukoševičienė