Skaitymo iššūkio,, Žaidžiame,, Draugoteką" apdovanojimai

• Paskelbta: 2023-10-26
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 25 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko projekto ,,Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ skaitymo iššūkio žaidimo renginys, kuriame buvo apdovanoti virtualų žaidimą ,,Žaidžiame ,,Draugoteką“ baigę mokiniai.

Pavasarį progimnazijos bibliotekininkė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos  su 5-8 kl. mokiniais dalyvavo projekto veiklose, skatino mokinius skaityti bei žaisti interaktyvų ,,Žaidžiame ,,Draugoteką“ žaidimą. Džiaugiamės, kad penkiolika šaltiniečių (5b kl. mok. Justas Jocius, Rugilė Vaitkutė, 5c kl. mok.  Rugilė Čergelytė, Dominykas Šilva, Denas Juškevičius, 6a kl. mok. Viltė Kuncaitė, Gabija Danusaitė, 6c kl. mok. Gabrielė Pašvinskaitė, Jonas Tamašauskis, Karolis Norkus, 7a kl. mok. Jolanta Kursaitė, 7b kl. mok. Simona Vaitkutė, 8b kl. mok. Edvinas Protasevičius, Rusnė Stoškutė, 8c kl. mok. Ugnė Smilgevičiūtė) sėkmingai sužaidė interaktyvų žaidimą, jiems įteikti diplomai ir moderniai iliustruotos Simono Daukanto pasakos.

Renginyje buvo prisiminti interaktyvaus žaidimo veikėjai, aptartos projekto knygos, žaistas nuotaikingas žaidimas ,,Pykšt pokšt“. Visi mokiniai susitikimo pabaigoje sprendė organizatorių sukurtą testą. Testo nugalėtojais tapo 5b klasės mokinys Ignas Sebeckas, 5c klasės mokiniai Dominykas Šilva, Denas Juškevičius. Jiems įteikti projekto organizatorių prizai.

Bibliotekininkė V. Gricienė

Bibliotekininkė Vilma Gricienė