Kalėdinė akcija „Suteikime džiaugsmą ir parodykime gerumą beglobiams gyvūnams“

Gruodžio 19 dieną 8a klasės mokiniai vyko į Kauno raj. esančią gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“, kurios gyventojams mokiniai nuvežė Šaltinio progimnazijos bendruomenės paaukotus maisto produktus, higienos ir švaros reikmenis, žaislus ir kitus labai reikalingus daiktus. Ši iniciatyva kilo iš tarptautinio etwinning projekto „Viskas ko mums reikia – tai Gerumas“, kuriame šiais mokslo metais dalyvauja anglų k. mokytoja A. Abromavičienė ir jos 8a klasės mokiniai. Labai džiaugiamės ir dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gerumo iniciatyvos. Ši kelionė padėjo mums suprasti kiek daug augintinių yra netekę savo namų, kokiomis sąlygomis jie gyvena prieglaudoje ir kaip svarbu atsakingai priimti sprendimus dėl augintinio įsigijimo ir laikymo. Mes pažadėjome, kad pagal savo galimybes prisidėsime prie namų paieškos prieglaudos gyventojams.

Nebūkime abejingi tiems, kuriems mes galime suteikti meilę, globą ir jaukius namus!

8a klasės mokinė Viltė Žukauskaitė, anglų k. mokytoja A. Abromavičienė

8a klasės mokinė V. Žukauskaitė, anglų k. mokytoja A. Abromavičienė