Skaitytojų klubo susitikimas

• Paskelbta: 2024-05-30
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 29 d. mokyklos progimnazijos bibliotekoje vyko paskutinis šiais mokslo metais 5 kl. mokinių Skaitytojų klubo susitikimas. 5c klasės mokinės Fausta ir Rugilė pristatė perskaitytas knygas. Fausta visiems rekomendavo perskaityti M. Marcinkevičiaus knygą ,,Mergaitė su šautuvu", kuri, kaip teigė mokinė, ,,labai įdomi, netikėta, įtraukianti, naudinga, nes skaitant gali sužinoti apie partizanus, jų kovą už laisvą tėvynę. Iš pagrindinės veikėjos - Magdės galima pasimokyti drąsos". Rugilė pasakojo apie knygą ,,Be šeimos", kurioje, pasak mokinės, ,,nuotaikingai aprašyta rastinuko Remio istorija. Knygą skaityti - labai verta". Po knygų pristatymų susitarėme dėl kitų mokslo metų Skaitytojų klubo veiklų, kūrėme linkėjimus vasarai. Visiems linkime puikaus poilsio, saugių maudynių, saikingų saulės vonių, neužmiršti skaitymo! Šaunios vasaros!

V.Gricienė

V.Gricienė