5-8 kl. mokinių diktanto konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2024"

  • Paskelbta: 2024-03-20
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 14 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų 5-8 kl. mokinių diktanto konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2024". Šaltinio progimnazijai atstovavo aštuoni mokiniai: Meida Grigalauskaitė, Justas Jocius, Adrija Petrokaitė, Emilė Lukšaitė, Urtė Juškytė, Herkus Pluščiauskas, Greta Petravičiūtė, Greta Sereikaitė. Raštingiausiu Raseinių rajone penktoku tapo 5b klasės mokinys Justas Jocius, o 6b klasės mokinė Adrija Petrokaitė laimėjo trečiąją vietą. Džiaugiamės laimėjimais, dėkojame visiems diktantą rašiusiems  mokiniams! 

Autorius:
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Nuotraukos:
V. Gricienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas