Tolerancijos diena Raseinių Šaltinio progimnazijoje

• Paskelbė : Žydrūnas Kapočius
  • Paskelbta: 2020-11-19
  • Kategorija: Renginiai

Ruošiantis tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimui, Raseinių Šaltinio progimnazijos aštuntokai aptarė istorinius įvykius, analizavo, kaip totalitarinėse valstybėse, tokiose, kaip nacistinėje Vokietijoje ar Sovietų Sąjungoje buvo nepriimtina, jog visuomenėje yra skirtingi žmonės. Tokioje visuomenėje neturėjo likti vietos tiems, kurie buvo kitokie ar jautėsi kitokiais. 8 klasių mokiniai dailės pamokų metu analizavo tolerancijos/netolerancijos temą: kaip netolerancija kitokiam gali tapti agresija prieš kitą asmenį, žmonių grupę ir tai bandė atspindėti savo piešiniuose.

1-4 kl. mokiniai ir PUG auklėtiniai neatsiliko nuo vyriausiųjų progimnazijos mokinių. Jie visą savaitę kalbėjosi apie toleranciją, bandė išskirti tolerantiško žmogaus savybes ir sukūrė Tolerancijos dėlionę „Žmogus tarp žmonių“.

Socialinė pedagogė B. Vaičekauskienė

Beata Vaičekauskienė