Paminėta klimato savaitė

Spalio 23 -29- d. aplinkos ministerija penktą kartą rengia Klimato savaitę. Ši iniciatyva skatina visuomenę atvirai kalbėti apie iššūkius ir galimybes švelninat klimato kaitą, prie jos prisitaikant ir didinat atsparumą.

Mūsų mokykla, kaip gamtosauginė mokykla, taip pat dalyvavo šioje iniciatyvoje ir organizavo renginius.

Spalio 24 dieną  mokykloje paminėjome Tarptautinę klimato kaitos dieną pasitikrindami žinias Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine. Jame dalyvavo aštuntų klasių mokiniai, jų šeimos nariai ir mokytojai.

Spalio 26 dieną 8b klasės mokiniams vyko integruota geografijos, matematikos, biologijos pamoka „UAB „Raseinių šilumos tinklai“ įtaka klimato kaitai“.

Spalio 26 dieną 8c klasės mokiniai ir mokytojai dalyvavo interaktyvioje paskaitoje „Klimato krizė – kodėl svarbu veikti čia ir dabar?“, kurią organizavo Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Paskaitą vedė Žaliosios politikos instituto direktorė Ieva Budraitė.

G. Barakauskienė