Akcija ,,Bibliotekų knygų Kalėdos"

Prieš pačias gražiausias žiemos šventes vyko akcija ,,Bibliotekų knygų Kalėdos“, kurios metu mokyklos bibliotekos fondas buvo papildytas daugiau negu  šimtu naujų knygų. Naujieji metai bibliotekos lankytojams ir skaitytojams prasidėjo labai džiugiai skaitant, vartant, apžiūrinėjant naujas, dar spaustuvių dažais kvepiančias knygas! Dovanotos knygos labai įvairios: tinkančios suaugusiam skaitytojui, pačiam mažiausiam ir didesniam.

Mokyklos bibliotekininkė  dėkoja visiems, dovanojusiems knygas mokyklos bibliotekai: dorinio ugdymo mokytojai R. Malinauskienei už vienuolika knygelių, skirtų patiems mažiausiems skaitytojams, socialinei pedagogei B. Vaičekauskienei, psichologei I. Balčaitytei, logopedei A. Gudžiūnienei, specialiajai pedagogei V. Aleksienei už dovanotas vieno iš populiariausių šių dienų vaikų literatūros rašytojų Tomo Dirgėlos knygas, priešmokyklinio ugdymo grupės mokinei G. Girdžiūtei už dvi knygas, 1a klasės mokiniams už dvi knygas, broliams Emiliui ir Arminui Barauskams už 4 knygas, 1b kl. mokiniams už labai įdomią knygelę Ieškok ir tyrinėk ,,Metų laikai“, 1b kl. mokiniams V. Čergeliui, A. Joneikytei, E. Vadotaitei, 1c klasei už dovanotas net septynias knygas, 1d klasei už dvi knygas, 1d kl. mok. A. Pranaitytei taip pat už dvi dovanotas knygas, Nagliui ir Urtei Kutkaičiams už dovanotas keturias knygas, 2a klasei už knygą ,,Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“, 2a kl. mok. A. Martinavičiūtei už dvi knygas, L. Kauneckaitei ir L. Bitvinskui už knygas, 2d kl. mokiniams už S. Paltanavičiaus knygą ,,Sniego žmogelių žiema“, 3c kl. mokiniams M. Žalpiui už aštuonias knygas, E. Vaišvilui už penkias knygas, 3d kl. mokiniams L. Bužinskui, E. Simanavičiui už knygas, A. Sakavičiui net už dešimt knygų, 4b kl. mokiniams už dvi knygas, 5c kl. mokiniams už dešimt knygų, 5c kl. mok. M. Žemkauskui už knygą, V. Girdžiui už dvi knygas, M. Pranaičiui už keturias knygas, 5b kl. mokinei E. Sakavičiūtei už septynias dovanotas knygas, 6a kl. mokiniams už K. Paterson knygą ,,Tiltas į Terabitiją“, 7b kl. mokinei G. Paulauskaitei už dvi knygas. Gerumas – tai vienintelis drabužis, kuris niekada nenutriūšta. Džiugu, kad gerumu  šaltiniečiai dalinosi dovanodami knygas savo mokyklos bibliotekai.

Vilma Gricienė

Vilma Gricienė