Turnyro „Visų mokslų raktas yra klaustukas“ nugalėtojai

Pasak A. Einšteino, „Yra pažinimo aistra, lygiai kaip aistra muzikai. Be šios aistros nebūtų nei matematikos, nei tiksliųjų mokslų.”

Džiugu, jog pažinimo aistra gegužės mėn. suvedė gausų būrį – net 157 antrokus - iš 8 respublikos bendrojo ugdymo mokyklų dalyvauti gamtos ir matematikos turnyre „Visų mokslų raktas yra klaustukas“, kurį organizavo Raseinių Šaltinio progimnazijos pradinių klasių mokytojos Liuba Vaigauskienė, Saulė Tiškuvienė bei RRŠPT. Mokiniai nuotoliniu būdu naudodamiesi Socrative įrankiu atsakinėjo į įvairius gamtos ir matematikos klausimus. Iš kiekvienos dalyvavusios mokyklos antrokų organizatoriai išrinko po 1-5 gamtos ir matematikos žinovus. Mūsų progimnazijoje daugiausiai taškų surinko 2a mokinys Kipras Urbonas, 2d klasės mokiniai Rojus Bartkėnas ir Eglė Juodytė bei 2c klasės mokinės Rusnė Petraitytė ir Saulė Šimkevičiūtė.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir juos ruošusius mokytojus!

Saulė Tiškuvienė