8 klasių mokinių atsisveikinimo su mokykla šventė

  • Paskelbta: 2021-06-25
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 23 –iąją dieną nuskambėjo paskutinis skambutis Šaltinio progimnazijos septintosios aštuntokų laidos mokiniams. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Bakutienė perskaitė mokyklos direktoriaus įsakymą dėl Pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies pažymėjimų įteikimo. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, įteikdama pažymėjimus ir padėkas už aktyvų dalyvavimą progimnazijos, rajono, šalies kultūriniuose renginiuose, sportinėje veikloje, tarptautiniuose eTwinning projektuose, olimpiadose ir konkursuose, linkėjo aštuntokams sėkmės naujame kelyje, naujoje mokykloje. 
 
Mokykla – tai ne tik vadovėliai, pamokos, kontroliniai, pirmiausia tai – kalbėjimasis, buvimas bendruomenėje, nesenkantis pažinimo džiaugsmas. Ieškojimų ir atradimų kelionėje visada kartu buvo tėveliai, mokytojai, klasės auklėtojos. Aštuntokus sveikino ir 7 klasės mokinės. 
 

Autorius:
V. Tamošaitienė

Nuotraukos:
J. Janušas

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas